Home / Fitting / DRAINING VALVE / Barrow 20mm Male to Male Extension Fitting with Micro Adjustment – THDJ20-V1 – Silver
Barrow 20mm Male to Male Extension Fitting with Micro Adjustment - THDJ20-V1 - Silver
Barrow 20mm Male to Male Extension Fitting with Micro Adjustment - THDJ20-V1 - Silver - Image 2
Barrow 20mm Male to Male Extension Fitting with Micro Adjustment - THDJ20-V1 - Silver - Image 3
Barrow 20mm Male to Male Extension Fitting with Micro Adjustment - THDJ20-V1 - Silver - Image 4
In stock
SKU: THDJ20-V1-SL Categories: Fitting, DRAINING VALVE Brand: Barrow
  • Description
Description
A multipurpose fitting with 5mm of extension to allow for both rotation and micro adjustments.
Features 2 thick gasket at the detachable center to ensure leak free operation.
DO NOT EXCEED 5MM of extension!