Home / Fitting / SPACER FITTINGS / Barrow 25mm Male to Male Extension Fitting with Micro Adjustment – THDJ25-V1 – Silver
Awaiting product image
Barrow 25mm Male to Male Extension Fitting with Micro Adjustment – THDJ25-V1 – Silver
In stock
SKU: THDJ25-V1-SL Categories: Fitting, SPACER FITTINGS Brand: Barrow
  • Description
Description
A multipurpose fitting with 9mm of extension to allow for both rotation and micro adjustments.
Features 2 thick gasket at the detachable center to ensure leak free operation.
DO NOT EXCEED 9MM of extension!