Home / LED & CONTROLLERS / 5 V / Bykski 5v Chassis Addressable RGB (RBW) LED Flexible Strip Light – B-SF500LD-RBW – 500MM
Bykski 5v Chassis Addressable RGB (RBW) LED Flexible Strip Light - B-SF500LD-RBW - 500MM
Bykski 5v Chassis Addressable RGB (RBW) LED Flexible Strip Light - B-SF500LD-RBW - 500MM - Image 2
In stock
SKU: B-SF500LD-RBW Categories: LED & CONTROLLERS, 5 V
  • Description
Description
Features
Bykski Aura System
Specifications
Model:B-SF500LD-RBW
Brand:Bykski
Voltage:5V only
Compatibility
LED Type:5v Addressable RGB (RBW)
Parts Included
1x 5v A-RGB Strip Light
Warnings
Not responsible for any damage caused by or when using this product. Please use at your own risk.
Related products
  • Barrow Quartz composite Long Stop Plug with LED - TSYDG-V1 - Orange
    Add to cart
  • Barrow LRC2.0 Compatible 16-Way 5V Manual Lighting/Fan Controller with Remote - DK301-16
    Add to cart
  • Barrow GPU waterblock replacement 5V LED - B-VCLT-RBW 200mm