Home / TUBING / ARCYLIC HARD TUBING (PMMA) / Bykski PMMA OD14mm Water Cooling Hard Tube with 90° angle – B-YKL14WP – 200mm x 500mm – Clear
Bykski PMMA OD14mm Water Cooling Hard Tube with 90° angle - B-YKL14WP - 200mm x 500mm - Clear
In stock
SKU: B-YKL14WP-200x500-CL Categories: TUBING, ARCYLIC HARD TUBING (PMMA)
  • Description
Description
Tube Size:10mm Inner Diameter / 14mm Outer Diameter
Wall Thickness: 4mm
Compatibility
Fittings:any 14mm OD Rigid Fittings