Home / Fitting / DRAINING VALVE / Barrow 25mm Male to Male Extension Fitting with Micro Adjustment – THDJ25-V1 – Black
Barrow 25mm Male to Male Extension Fitting with Micro Adjustment - THDJ25-V1 - Black
Barrow 25mm Male to Male Extension Fitting with Micro Adjustment - THDJ25-V1 - Black - Image 2
Barrow 25mm Male to Male Extension Fitting with Micro Adjustment - THDJ25-V1 - Black - Image 3
Barrow 25mm Male to Male Extension Fitting with Micro Adjustment - THDJ25-V1 - Black - Image 4
In stock
SKU: THDJ25-V1-BK Categories: Fitting, DRAINING VALVE Brand: Barrow
  • Description
Description
A multipurpose fitting with 9mm of extension to allow for both rotation and micro adjustments.
Features 2 thick gasket at the detachable center to ensure leak free operation.
DO NOT EXCEED 9MM of extension!